این SUV را Grand Cherokee Trackhawk می نامند که یک حیوان خشن ۷۰۷ bph است و می تواند از Range Rover SVR,Bentley Bentayga,Porsche Cayenne Turbo S درشتاب پیشی بگیرد.


با استفاده از یک موتور سوپرشارژ ۶.۲ لیتر v8 که با Dodge Challenger SRT Hellcat به اشتراک گذاشته شده است و Trackhawk همچنین نیروی گشتاوری معادل ۶۴۵ پوند بر فوت را ایجاد می کند. شاسی بلند و ضخیم و چانه مانند این SUV می ­تواند از صفر تا صد ۳.۵ ثانیه­ ای و تا 290km/h سرعت داشته باشد.
در مقایسه با سریع ترین SUV های ذکر شده, موتور w12 Bentyga , ۱۰۷ bhp کمتر است و نیم ثانیه بیشتر نیاز دارد تا به سرعت100km/h برسد. اگر چه مسلما luxury British SUV می ­تواند تا 300km/h هم برود.
Trackhawk از یک انتقال هشت سرعته اتوماتیک که نیروی حرکت را به هر چهار چرخ می فرستد استفاده می ­کند. یک دیفرانسیل لغزش محدود الکترونیکی و محور عقب تقویت شده با کنترل راه ­اندازی خودرو کار می ­کند تا بتواند شتاب یک ماشین اسپورت را فعال کند.
عملیات ترمز کردن توسط دیسک ­های Brembo 400mm در جلو و 350mm در عقب رسیدگی می­ شود که به ترتیب با کالیپر شش و چهار پیستونی کار می ­کند. این خودرو برروی تعدیل کننده تطبیقی Bilstein قرار گرفته است که می تواند از طریق پنج حالت رانندگی، و چرخ های آلیاژی 20in به همراه لاستیک ­های Pirelli با پهنای 295 تنظیم شود.
Trackhawk مجهز به چندین ضربه ­گیر و یک روف اسپویلر، و همچنین لوله اگزوزهای چهارگانه می­ باشد. در داخل آن، صندلی ­های تماماً چرم به همراه کیلومترشمار 7 اینچی دیجیتال و صفحه نمایش لمسی 8.4 اینچی که شامل Apple CarPlay و Android Auto به کار رفته است.
Trackhawk بالاتر از Grand Cherokee SRT 462bhp قرار می­ گیرد، که در این بازه از خودروها قدرتمندترین می­ باشد. پیش­ بینی می ­شود که ارزش این خودرو حدوداً 75000 پوند باشد.

جیپ قدرتمند ترین سری SUV تولید شده خود را در نمایشگاه موتور نیویورک در معرض نمایش قرار داد - 1 1 1 1 1 امتیاز 0.00 (0 رای)

نوشتن دیدگاه