محدوده ه­ای از مزدا CX-3 که مدل­ های آن GT Sport نامیده می ­شوند برای سال 2017 به‌ روزرسانی می­ گردند. قرار است که تعداد 500 واحد از این مدل که دارای تریم اسپورت خارجی، چرخ­ های 18 اینچی و به کارگیری چرم ناپا در آن می­ باشد تولید گردد. قیمت پایه مزدا CX-3 از 22895 پوند آغاز می ­گردد.


این به روزرسانی دارای تنوع 13 مدلی است. راه ­اندازی سیستم تعلیق به منظور بهبود بخشیدن به رانندگی اصلاح گردیده، درحالی که هندلینگ و همچنین عایق ­بندی صدا افزایش یافته است.
مزدا فناوری i-Activesense خود را به‌ روزرسانی کرده است. این فناوری ویژگی­ های همیار راننده خودرو را با یکدیگر به منظور ارائه همکاری در شرایط خاص و کاهش احتمال تصادف ترکیب نموده است. این سیستم به عنوان یک ویژگی استاندارد در تمامی مدل ­های CX-3 تعبیه شده است.
فناوری کنترل G-Vectoring نیز به مدل­ ها افزوده شده است. این فناوری چابکی خودرو را افزایش داده و ورودی­ های عملکرد هدایت را توسط تنظیم نمودن مداوم بارهای گشتاور به هر چرخ کاهش می ­دهد.
موتورهای CX-3 به مدل­ های 2017 شباهت دارند که نوع بنزینی Skyactive 2 لیتری و نوع دیزلی 1.5 لیتری با توان­ های خروجی 104bhp و 148bhp در دسترس می ­باشد. این موتورها طوری طراحی گردیده ­اند که به هریک از جعبه دنده­ شش سرعته دستی یا شش سرعته اتوماتیک دوال-کلاچ، با front-wheel drive یا all-wheel drive در دسترس باشند.

 

 

مزدا CX-3 بروزشده طراحی اسپورت GT به خود می ­گیرد - 3 1 1 1 1 1 امتیاز 3.00 (1 رای)

نوشتن دیدگاه