در اين شرايط بر عكس اغلب اوقات دولت توصيه ميكند كه به جاي استفاده از وسايل عمومي حمل و نقل از خودرو شخصي استفاده كنند كه ريسك ابتلا به كرونا كمتر شود

 

اين ويروس بر سطوح فلزي و استيل به مدت طولاني زنده است و ممكن هست افراد زيادي با لمس اين سطوح به اين ويروس مبتلا شوند و ممكن است شما دستانتان از جاي ديگر الوده باشد و اين الودگي را به داخل خودرو شخصي خود بياوريد پس براي پيشگيري از كرونا بايد ضد عفوني خودرو را جدي بگيريد.

corona 02

اگر به غير از خودتان فردي ديگر سوار بر خودرو شما شد بايد خودرو را ضد عفوني كرده و شيشه ها را به مدت ١٥ دقيقه براي تبادل هوا باز بگذاريد. در صورت سوار شدن سرنشينان حتمان از ماسك استفاده كنيد و شيشه ها باز باشد و به هيچ وجه از تهويه خودرو استفاده نكنيد.

براي ضد عفوني خودرو بهتر است از تميز كننده هاي كلر دار مانند وايتكس١٪؜ استفاده كنيد و شويندهاي نانو براي خودرو هاي شخصي بسيار موثر است اما به راحتي در بازار يافت نمی‌شوند.

corona 03

در اين ايام حتمان براي اجاره كردن خودرو اين نكات توجه كنيد و سعي كنيد از مراكز معتبر كه بعد از تحويل خورو از طرف مشتري قبلي حتمان خودرو را ضد عفوني كنند و بعد به شما تحويل بدهند قرار داد ببنديد.

آيا ضد عفونی كردن خودرو در رابطه با ويروس كرونا ضروری است؟ - 1 1 1 1 1 امتیاز 0.00 (0 رای)

نوشتن دیدگاه