همه چیز در مورد برگزاری همایش به کمک تیم تشریفات

همایش یا میتینگ به گردهمایی های چندین نفره اطلاق میشود که برگزاری آنها، به خصوص برخی از همایش های بزرگ و بین المللی نیازمند تدارکات ویژه و منظمی است، تشریفات پرشین گشت با افتخار، از آغاز تا پایان برگزاری همایش های شما را بر عهده میگیرد و بی کم و کاست تمام برنامه ها را پیاده سازی و اجرا میکند.

 

در راستای برگزاری همایش‌ها و سمینارها بایستی به مسائل و جزئیات بسیار ریز هم به خوبی توجه شود. طبیعتا برگزاری مراسمی کاملا رسمی و مجلل در ابعاد گسترده کار راحتی نخواهد بود. در برخی مواقع که تایم کوتاهی در دسترس می باشد، شرایط برپایی مراسم‌هایی نظیر همایش و کنفرانس کمی دشوار‌تر خواهد شد.

بی تردید در صورتی که در اندیشه برپایی یک همایش بی عیب و نقص هستید و زمان کمی هم در اختیار دارید، حضور یک تیم تشریفات مجالس در کنارتان دلگرمی و آرامش خیال بزرگی بوده و موجب می‌شود که بتوانید ریلکس‌تر و با فکری آسوده به امور دیگر رسیدگی کنید. شاید شما هم این تصور اشتباه را داشته باشید که کار مراکز تشریفات مجالس، تنها برگزاری جشن‌ها به خصوص جشن عروسی می باشد. اما بایستی بگوییم که مراکز تشریفات حرفه ای و کاربلد، امکانات برگزاری هر نوع جشن و مراسمی را در هر ابعادی دارا می باشند.

انتخاب بهترین مرکز تشریفات برای برگزاری همایش

مؤسسات فراوانی هستند که در زمینه ارائه خدمات به مجالس فعالیت دارند و اکثر آنها بر روی برگزاری مراسم عروسی و امور و تدارکات مرتبط با آن کار می‌کنند. اما در این بین مؤسساتی نیز هستند که حرفه ای تر عمل کرده و در زمینه برگزاری همایش و سمینار به تخصص و تبحر بالایی دست یافته اند و می توانند به خوبی از پس همایش های شما بر بیایند. گفتنی است که این کار فقط به همایش و سمینار محدود نمی‌شود و برگزاری افتتاحیه‌ها، جشنواره‌ها، کنفرانس‌ها و ... را نیز شامل می گردد.

به طور معمول، برای برگزاری مراسم هایی از این قبیل فرصت کمی وجود دارد و همین مسئله موجب نگرانی می‌شود. به ویژه برای کسانی که سر رشته‌ای از این کار ندارند. اما سپردن این کار به یک تیم تشریفات حرفه‌ای کار را برایتان راحت تر خواهد کرد. این مجموعه ها می‌توانند در کوتاهترین زمان ممکن، بهترین خدمات را به شما ارائه دهند.

در صورتی که می‌خواهید بهترین و حرفه ای ترین موسسه را انتخاب کرده و به آن اعتماد کنید می‌توانید به مشتریانی که قبلا با آنها کار کرده‌اند سری بزنید و درصد رضایت آنها را جویا شده و سپس تصمیم به همکاری بگیرید. اگر مجموعه و کار و سوابقش توانست به اندازه کافی برای شما رضایت بخش باشد، حتماً جزئیات کار و نحوه پذیرایی و خدمات را از آنها بپرسید تا کامل برایتان شفاف سازی کنند و در طول همایش حواستان باشد که همه وعده‌هایشان را مو به مو عمل کنند. این که چه تعداد از پرسنل آنها در روز برپایی همایش در خدمت شما خواهند بود هم بسیار مهم است که بایستی از آنها بپرسید. به طور کلی، بهتر است هر نکته مبهمی که در ذهنتان وجود دارد را قبل از برگزاری مراسم بپرسید تا کاملا با خیال راحت و اعتماد کامل کار خود را به تیم تشریفات بسپرید.

تدارکات لازم برای برگزاری همایش

برای برپایی یک همایش، کنگره و جشنواره به خدماتی همچون سیستم مدیریت الکترونیکی، طراحی کارت‌ سینه هوشمند، تهیه نرم افزارهای مربوطه در صورت نیاز، پوسترهای الکترونیکی، سیستم کنترل ارائه مقاله در حین برگزاری، خدمات اداری، نصب پوشش کف در صورت نیاز و نیز سیستم گرمایشی و سرمایشی نیاز پیدا خواهید کرد. برای زیباسازی محل مورد نظر نیز بایستی از گل استفاده شود که هم فضا را تلطیف سازد و هم از خستگی و کسلی شرکت‌ کنندگان در مراسم ممانعت ‌کند.

در سطح شهرهای بزرگی چون تهران، تبریز، مشهد مراکز بسیاری را خواهید یافت که در این زمینه مشغول ارائه خدمات هستند. البته گفتنی است که اغلب آن ها خدمات مربوط به مجالس عروسی و ختم را ارائه می دهند و تنها 10 درصد از این مجموعه ها افزون بر خدمات عروسی و ختم، مسئولیت برگزاری مراسمات رسمی و بزرگ مثل همایش ها و جشنواره ها را به صورت تخصصی بر عهده میگیرند.

همچنین مراکز معدودی مجوز های لازم از قبیل کد اقتصادی، شماره ثبت و را دارا هستند و موسسات دیگر، هیچ کدام مجوزی جهت انجام فعالیت های تخصصی را ندارند. اما نکته مهمی که همواره باید به آن دقت کنید این است که این موسسات برای بر عهده گرفتن مراسمات و مجالس مهم و بین المللی حتما باید کد اقتصادی، شماره ثبت، مجوز و داشته باشند.

تشریفات پرشین گشت با داشتن تجربیات فراوان در این زمینه از مراکزی انگشت شماری است که این امکانات و قابلیت را دارد که انواع مراسمات رسمی و همایش های شما را به خوبی و به نحو احسن برگزار نماید. این مجموعه به خوبی با نیازهای مراسمات این چنینی آشنا می باشد و می‌توانید با آسودگی خیال، کلیه امور خود را به آنها بسپارید، بدون این که از بابت برگزاری مراسم خود نگرانی و دغدغه ای داشته باشید.

اصلا مهم نیست که شما قرار است یک همایش دولتی برگزار کنید یا خصوصی، در هر دو حالت شما نیازمند استفاده از خدمات رسانی و تدارکات مناسب برای برگزاری این مراسمات خواهید بود تا بتوانید رضایت حاضرین در همایش را جلب کنید. یکی از مشکلات عمده ای که امروزه بیشتر مراسمات این چنینی با آن مواجه هستند این است که خدمات مناسبی به شرکت‌کنندگان در طول مراسم ارائه نمی‌شود و این مسئله موجب نارضایتی حضار می‌گردد. دقت داشته باشید که ارائه خدمات به شرکت‌کنندگان یک کار کاملا حرفه ای و تخصصی است که بایستی توسط یک تیم کاربلد در این زمینه اجرایی شود. به همین دلیل هم ما به شما توصیه می‌کنیم که حتما از این خدمات حرفه‌ای مجموعه پرشین گشت استفاده کنید.

تشریفات یک همایش موارد متعددی از قبیل پذیرایی از حاضرین، تزیینات مربوط به فضای برپایی مراسم و را در بر میگیرد که هر کدام از آنها صرف زمان و انرژی زیادی را می طلبد. اما با استفاده از خدمات تشریفات همایش دیگر دغدغه‌ای از بابت این مسائل نخواهید داشت و با خیال راحت می توانید وقت و تمرکز خود را به سایر بخش‌های مراسم معطوف نمایید.

همه چیز در مورد برگزاری همایش به کمک تیم تشریفات - 1 1 1 1 1 امتیاز 0.00 (0 رای)

نوشتن دیدگاه