مک لارن پنج نسخه انحصاری مک لارن 570s را که نسخه دیزاین نامگذاری کرده است معرفی نمود. پیش فروش مک لارن 570s نسخه دیزاین هم اکنون در دسترس می باشد و تحویل آن در سال ۲۰۱۷ خواهد بود. انتظار می رود این خودرو به محبوبیت عمومی فراوانی دست پیدا کند.

این خودرو ویترینی از بهترین گزینه های شخصی است که توسط طراحان مک لارن انتخاب شده می باشد.
هر نسخه کاملا با نسخه های دیگر متفاوت خواهد بود. اولین نسخه، مک لارن 570s نسخه دیزاین ۱، دارای رنگ بدنه قرمز ورمیلیون که هماهنگی خاصی با ترمز و پنج پره تراش خورده با الماس چرخ دارد.

داخل خودرو دارای صندلی های چرم با رنگ مشکی کربنی آلکانترا و قرمز ناپا تزئین شده است. بالای داشبور این خودرو چرم مشکی ناپا و پائین آن با قرمز ناپا طراحی شده است. در دوخت فرمان این خودرو از دو رنگ متضاد استفاده شده و نماد مک لارن بر روی آن حک شده است.
تفاوت ۸۵۰۰ پوندی بین بکارگیری تمامی آپشن ها در کنارهم در مقایسه با استفاده تکی از آنها برای مصرف کنندگان در قیمت نهایی خودرو بسیار تاثیرگذار می باشد. مشتریان همچنین این قابلیت را خواهند داشت تا از انتخاب های بیشتر مانند آپشن فیبر کربن استفاده کنند.
این خودرو در ۵ رنگ قرمز ورمیلیون، مشکی آنیکس، خاکستری، نارنجی ونتورا و سفید سیلیکا عرضه می گردد.
مک لارن 570s دارای موتور V8 دابل توربو ۳.۸ لیتری M838TE می باشد که قادر است ۵۷۰ اسب بخار را در ۷۵۰۰ rpm و ۶۰۰ نیوتن متر گشتاور بین ۵۰۰۰ تا ۶۵۰۰ rpm را تولید کند. صفر تا ۱۰۰ این خودرو ۳.۲ ثانیه و صفر تا ۲۰۰ آن ۹.۵ ثانیه می باشد.

مک لارن 570s نسخه دیزاین - 5 1 1 1 1 1 امتیاز 5.00 (1 رای)

نوشتن دیدگاه