پدیده جدید دیگری از رضوانی بنام تانک که طراحی ان دنیای خودرو سازی را متحیر کرده است و شکل ظاهری ان بر گرفته از تانک میباشد فقط بدون استفاده از سلاح گرم که مورد توجه علاقه مندان افرود و صحرانوردان قرار گرفته است.  این خودرو از موتور هشت سیلندر با قدرت 500 اسب بخار و گشتاور 583 نیوتنی استفاده میشود و از اپشن های خاص این خودرو می توان از دور بین حرارتی و پنل بدنه ضد گلوله قابل سفارش نام برد طراحی بدنه این خودرو تلفیقی از طراحی بدنه تانک و دنیای اینده مدرن خودرو همگام با سلیقه جهانی فردا است که از گلگیر بر امده ان و فرم کاپوت ان نمای جلوی شبیه به تانک ان بدیهی میشود که با توجه به ظاهر خشن ان از داخل اتان اپشنال و صندی های قابل سفارش چرم یا مخملی و مانیتور 7.9 اینچی با امکانات استفاده از گوگل مپ و اپلیکیشن های دیگر است و سقف این خودرو دارای چند لاین ال ای دی برای روشن کردن سطح جاده های صحرایی استفاده شده که باعث روشنایی کامل جاده است .
ارتفای بلند این خودرو به راننده امکان عبور از سطوح نا هموار تر را میدهد و سیستم چرخ ها طوری طراحی شده است که قابلیت حرکت بصورت چرخ های تانک و 4 محور و حالت ازاد برای جاده های هموار را دارد و ارتفاع کمک های ان قابلیت افزایش تا 15 سانتی متر بیشتر را دارد.
تیم خودرو سازی رضوانی 2 پکیج با امکان سفرش بیشتر را دارد که در مدل اکستریم با اکسل های 60.80 و کمپرسور هوا و قفل های دیفرانسیل وکیوم و تر مز های سفارشی و کمک 60 سانتی می باشد و اگر بدنبال امنیت بیشر هستید میتوانید امکان ضد گلوله بودن بدنه با قابلیت راه رفتن روی چرخ های پنچر را اظافه کنید.
در حال حاظر رضوانی تانک با مبلغ صد و هفتادو هشت هزار و پانصد دلار قابل پیش خرید است که در اواخر سای اینده میلادی تحویل میشود.

رضوانی تانک - 5 1 1 1 1 1 امتیاز 5.00 (1 رای)

نوشتن دیدگاه