تا به امروز چهار نسل از این مدل خودرو به بازار جهانی عرضه شده است که تنها دو مدل از این خودرو به بازار ایران رسیده است ضمن اینکه می توان گفت رقابت نزدیکی با مدلهیوندای توسان دارد و بعد از4 سال برای عقب نموندن از سایر رقیب های خود مدل اسپورتیج اس ایکس توربو2017 را به بازار خودرو عرضه کرد .

در نسل چهارم کیا اسپورتیج مدل 2017 تفاوت بسیاری در شکل ظاهری این خودرو ایجاد شده است که از مشخص ترین تغییر ان میتوان به چراغ های جلو و جلو پنجره ان اشاره کرد که به ان دماغ ببر ی گففته می شود که تقریبا اصالت مدل های کیا شده است و ترکیب این دو با هم ظاهر بسیار زیبایی را ایجاد کرده است و همچنین در داخل این خودرو میتوان به 76 میلیمتر بیشتر شدن فاصله صندلی های عقب که با صندلی های جلو اشاره کرد که راحتی بیشتری برای سرنشینان عقب ایجاد کرده است .

در زیر بدنه این خودرو از فولاد پیشرفته مقاوم تری استفاده شده است و در سیستم تعلیق این خودرو طراحی بروزتری انجام شده است که باعث هندلینگ بیشتر شده است و در موتور این مدل با کاهش 19 اسب بخار نسبت به مدل قبلی با موتور لیتری 241 اسب بخار قدرت دارد .

از اپشن های این خودرو میتوان به سیستم صوتی هارمن کاردن با 8 بلند گو و گرمکن صندلی های عقب و رادارهشدار نقطه کور و هشدار بین خطوط و تشخیص عابرپیاده و عبور مرور در عقب و سیستم ترمز مستقل خودکار اشاره کرد.

در شرکت اجاره خودرو پرشین گشت این خودرو برای اجاره موجود میباشد که شما میتوانید قبل از خرید با اجاره خودرو انواع خودرو را اجاره کنید و از لحاظ فنی و کیفیت امتحان کنید.

2017 کیا اسپورتیج - 1 1 1 1 1 امتیاز 0.00 (0 رای)

نوشتن دیدگاه