1-کنترل پایداری الکترونیکی

در بسیاری از مواقع خصوصا در پیچ ها و جاده ها بدلیل چرخاندن کامل یا بیشتر فرمان، خودرو از مسیر منحرف یا حتی واژگون می‌شود که با این امکان در زمانی که خودرو در حال منحرف شدن از مسیر اصلی است با ترمز کردن مکرر خودردو یا بالا و پایین آوردن حجم موتور خودردو را کنترل و در مسیر حفظ می‌کند که این نوع امکان بیشتر در خودروهای تویوتا و کیا یافت می‌شود

2- مسیر یاب خودرو

این امکان برای افرادی که مسیر هارا بدرستی نمی‌دانند و در شهر های شلوغ بسیار کاربردی می‌باشد که با فعال شدن نقشه کاملا گرافیکی شمارا به سمت مقصد با استفاده از کم ترافیک ترین مسیر هدایت می‌کند .

3-دوربین دید عقب

دوربین دید عقب عموما در خودروهای شاسی بلند استفاده می‌شد ولی با پی بردن به کارآمد بودن این آپشن امروزه در خودروهای سواری نیز استفاده می‌شود که کمک به پارک مناسب نیز می‌کند و در زمان دنده عقب رفتن به شما امکان دیدن اشیا یا کودکان را می دهد.

4-سقف های متحرک یا سانروف

این امکان در خودرو بیشتر بدلیل استفاده شما از محیط اطراف و لذت بردن از رانندگی می‌باشد و که از انواع آن‌ها می‌توان سانروف و مونو روف و یا پاناروما را نام برد .

5-دید در شب یا نایت ویژن

بسیاری از افراد هنگام رانندگی در شب یا جاده های تاریک دچار کم بینی یا دوبینی می‌شوند که این آپشن با استفاده از دوربین مادو ن قرمز هم مسیر و هم اشیا را به درستی به شما نشان می‌دهد که همچنین در برخی از خودرو ها مانند بی ام و این دوربین به صورت حرارتی عمل می‌کند که بر اساس حرارت اجسام یا موجودات را بصورت هاله‌ای نشان می‌دهد.

6-سنسور باران

سنسور باران بسیار کاربرد بالایی دارد زیرا در زمان بارندگی با کنترل سرعت برف پاکن با شدت بارش باران به شما دید دقیق تری از جاده میدهد و در برخی خودور ها اگر راننده سقف خودوری خود را یا سانروف را باز گذاشته است اقدام به بستن آن می‌کند.

7-کروز کنترل

کروز کنترل به راننده این امکان را می‌دهد که خودروی خود را روی سرعت مشخص شده ای قرار دهد که دیگر نیازی به کنترل کردن سرعت در جاده هایی که مسیر مداوم است، نباشد که البته در برخی از خودرو ها کروز کنترل فاصله خودروی شمارا نیز با کم و زیاد کردن سرعت با خودروی جلویی حفظ می‌کند و امکان تصادفات را تا به حدی کاهش می‌دهد

8-پیشگیری از تصادف

امروزه خودرو سازان معتبر جهانی بیشتر تمرکز خودرا برروی حفاظت جانی از رانندگان و سرنشینان گذاشته اند که البته به اکتشافت بسیار کارآمدی نیز دست یافته اند که یکی از آن‌ها این آپشن کارآمد می‌باشد خودرو به راننده در صورت نزدیک شدن خودرویی دیگر چه از کناره ها و چه از جلو و عقب هشدار می‌دهد و در صورت وقوع حادثه کمک بسیاری در کنترل خودرو و کاهش تصادف می‌کند

9-اتو پار یا پارک کردن خودکار

همانطور که ازنام این امکان پیداست در این آپشن خودرو بصورت خودکار با استفاده از دوربین و خطوط حریم و سنسورها اقدام به پارک خودرو می‌کند که روش استفاده از آن بسیار آسان می‌باشد و راننده فقط می‌بایست خودرو را به صورت موازی با خودرو دیگری که قرار است پشت سر آن پارک کند قرار دهد.

10-استارت بدون کلید

کلید در بسیاری از مواقع باعث پاره شدن شلوار و حتی قرار دادن درون جیب بسیار برای بعضی از افراد مشکل است که به غیر از این باعث فشار آوردن کمتری به سیستم استارت خودرو و روشن کردن خودور فقط با فشردن یک کلید استارت می‌شود.

نوشتن دیدگاه

اجاره خودرو پرشین گشت

پرشین گشت افتخار دارد با کادری مجرب و کارامد با اجاره انواع خودروهای روز دنیا با و بدون راننده و همچنین برگزاری کلیه مراسمات شما شامل جشن ها ، مراسم سفارت، همایش ها ، کنفرانسها و مراسم های عروسی را به بهترین شکل ممکن اداره کند. باعث خرسندی ماست که میزبانی شمارا بکنیم.

خدمات پرشین گشت

 • اجاره خودروهای لوکس و تشریفاتی

  اجاره خودرو با راننده و بدون راننده

 • اجاره خودرو در دبی

  خدمتی نو از پرشین گشت

   

 • انواع خدمات تشریفاتی فرودگاهی به صورت CIP و VIP

  انجام کلیه‌ی امور به مدعوین و میهمانان

 • برگزارکننده انواع تورهای داخل ایران

  تفریحی و توریستی با انواع خودروهای گروهی

 • انجام رزرواسیون کلیه اماکن،

  هتل ها، و سالن‌های همایش در تهران و شهرستان‌ها

 • اجاره خودروهای شاسی بلند و SUV

  برندهای تویوتا، بنز، بی ام و، لکسوس، هیوندا ...

تازه های بلاگ

همه چیز در مورد برگزاری همایش به کمک تیم تشریفات

همه چیز در مورد برگزاری همایش به کمک تیم تشریفات

همایش یا میتینگ به گردهمایی های چندین نفره اطلاق میشود که برگزاری آنها، به خصوص برخی از همایش های بزرگ و بین المللی نیازمند تدارکات ویژه و منظمی است، تشریفات پرشین گشت با افتخار، از آغاز تا پایان برگزاری همایش های شما را بر عهده میگیرد و بی کم و کاست تمام برنامه ها را پیاده سازی و اجرا میکند.

ادامه مطلب

نکاتی در رابطه با اجاره ماشین لوکس

اجاره ماشین لوکس می‌تواند لذت غیر قابل وصفی را با خود به‌همراه داشته باشد. ما در این مطلب قصد داریم که بیشتر در رابطه با اجاره ماشین برای شما صحبت کنیم و به شما بگوییم که نکاتی که هنگام اجاره و استفاده از ماشین باید آن‌ ها را بدانید کدام‌ ها می‌باشند تا شما بتوانید بدون هیچ ‌گونه مشکل و دغدغه‌ای از ماشینی که آن را اجاره کرده‌اید لذت ببرید. توجه نمایید که شاید شما هزینه مورد نیاز برای خرید ماشین‌ های لوکس را نداشته باشید و

ادامه مطلب

نکاتی در رابطه با اجاره خودرو لوکس

 اجاره خودرو لوکس امروزه به یکی از خدماتی تبدیل شده که به بسیاری از افراد کمک می‌کند تا بتوانند با هزینه‌ هایی که در دست دارند، و برای یک مدت ‌زمان مشخصی از خودرو های لوکس استفاده کنند و از استفاده کردن از آن ‌ها تا جایی‌که می‌توانند لذت ببرند.

ادامه مطلب

صفر تا صد انتخاب، اجاره و دیزاین ماشین عروس

صفر تا صد انتخاب، اجاره و دیزاین ماشین عروس

این روزها اجاره ماشین عروس، متقاضیان بسیاری دارد. شما می توانید در قشنگ ترین و خاص ترین روز زندگی تان از خدمات اجاره ماشین عروس پرشین گشت بهره مند گردید.

شایان ذکر است که خدمات اجاره اتومبیل عروس به دو شکل با و بدون راننده ارائه می شود. این ماشین های اجاره ای شامل انواع خودروهای لوکس می باشند. مدت زمان کرایه ی ماشین عروس نیز اغلب از ساعت نه صبح تا دوازده شب (به مدت 15 ساعت) می باشد.

ادامه مطلب