مسافرت های کاری نیاز به خودرو و وسایل نقلیه دارد تا بتوانید به سادگی به محیط ها و نقاط مختلف یک شهر دسترسی داشته باشید. باید در نظر داشته باشید که تاکسی شاید از اولین گزینه هایی باشد که در زمان مسافرت کاری به ذهن شما خطور می کند و یا استفاده از خودروی شخصی برای سفر یکی دیگر از گزینه های مد نظر شما باشد. اما ما در این مقاله قصد داریم شما را با اجاره خودرو و لزوم استفاده از این خدمات برای مسافرت های کاری آشنا کنیم. در واقع می خواهیم اطلاعاتی را در اختیار شما قرار دهیم که باعث می شود شما بتوانید سفر کاری را با خیال آسوده تری انجام دهید و شما می توانید از این خدمات استفاده کنید. با ما در ادامه همراه باشید تا اطلاعات بیشتری را در اختیار شما قرار دهیم.

چرا در مسافرت کاری تاکسی نمی تواند جوابگوی نیاز ما باشد؟

یکی از مهم ترین گزینه ها در مسافرت کاری برای حمل و نقل، استفاده از تاکسی می باشد. در واقع این شیوه نمی تواند در بسیاری از مسافرت های کاری جوابگوی نیاز شما باشد. چرا؟ به این دلیل که شما در مسافرت های کاری ممکن است که در جلسات طولانی مدت حضور داشته باشید، امکان دسترسی ساده به محل اقامت و همچنین در دسترس بودن تمام وقت خودرو از مهم ترین چالش های شما می باشد که تاکسی ها نمی توانند جوابگوی نیاز شما باشند. همچنین ممکن است شما با تاکسی نتوانید به محیط های بیرون شهر (برای مثال بازدید از کارخانه و غیره) مراجعه داشته باشید. اما چه روشی می تواند به جای درخواست تاکسی در مسافرت های کاری گزینه ای بهتر باشد؟ اجاره خودرو. در واقع شما می توانید با استفاده از این خدمات در هزینه های خود صرفه جویی داشته باشید و همچنین خودروی اجاره ای همواره در دسترس شما خواهد بود. با توجه به تمامی این مسائل اجاره خودرو یکی از بهترین انتخاب های شما خواهد بود. در بخش های بعدی اطلاعات بیشتری در خصوص اجاره ماشین در اختیار شما قرار خواهید داد.

چرا برای مسافرت کاری نباید از خودروی شخصی استفاده کنیم؟

خودروی شخصی در کنار دریافت خدمات حمل و نقل به واسطه تاکسی شاید از دیگر انتخاب های اشتباهی باشد که در مسافرت کاری شما را به چالش می کشد. در واقع شاید مقصد مسافرت کاری شما نسبت به محل زندگی شما مسافت بسیار طولانی داشته باشد و همین امر باعث می شود شما نتوانید با استفاده از خودروی شخصی مسافرت ساده ای داشته باشید. رانندگی در جاده خطرناک و چالش برانگیز بوده و در کنار آن شما در شهر مقصد یک خودروی تمیز نیاز دارید. این مسائل باعث می شود که مسافرت کاری با استفاده از خودروی شخصی یک انتخاب غلط باشد و استفاده از وسایل حمل و نقل بین شهری مانند هواپیما یا قطار گزینه ای مناسب تر به شمار روند. شما می توانید در شهر مقصد برای این که یک خودرو در اختیار داشته باشید از خدمات اجاره خودرو استفاده کنید. هزینه های این کار بسیار ارزان تر از مسافرت با خودروی شخصی بوده و همچنین خودروی به روز را در اختیار شما قرار می دهد.

اجاره خودرو و امکان مسافرت کاری تشریفاتی

یکی از مهم ترین مزایایی که می توانید با استفاده از خدمات اجاره خودرو به آن دسترسی داشته باشید را می توان امکان مسافرت های تشریفاتی دانست. در واقع شما می توانید با استفاده از خدمات اجاره ماشین به خودروهای به روز دسترسی داشته باشید و همچنین امکان اجاره خودرو با راننده از دیگر مشخصاتی خواهد بود که در مسافرت کاری تشریفاتی به کمک شما خواهند آمد. به طور کلی در ملاقات های کاری، رسیدگی به امور تشریفات به خصوص در حمل و نقل و خودرو یکی از مهم ترین چالش های پیش روی شما می باشد و امکان خرید خودروهای لوکس ممکن است برای شما هزینه های بسیار سنگینی را داشته باشد. از این روی می توانید با اجاره ماشین، مالکیت یک خودرو برای مدت زمانی خاص را در اختیار داشته باشید و از این شیوه استفاده کنید.

اجاره خودرو در مسافرت کاری با راننده یا بدون راننده؟

همه چیز بستگی به نوع سفر شما دارد. باید به موارد بسیار زیادی دقت داشته باشید و بر این اساس نسبت به دریافت خدمات اجاره خودرو اقدام کنید. در واقع می توان گفت که اجاره خودرو با راننده یا بدون راننده هر یک مزایا و کاربردهای خاص خود را دارد که در ادامه بیشتر در این خصوص با شما صحبت خواهیم داشت و اطلاعاتی را در این خصوص در اختیار شما قرار می دهیم.

مزایای اجاره خودرو با راننده :

 • بدون نیاز به مدارک خاص مربوط به اثبات امکان راننده خدمات به شما ارائه می شود.
 • کاربرد بیشتری به خصوص برای تشریفات دارد.
 • اجاره خودرو با راننده در مسافرت های کاری که آشنایی به شهر مقصد ندارید گزینه بهتری است.
 • خودرو همواره در اختیار شما خواهد بود.
 • مسئولیت نگهداری از خودرو بیشتر متوجه راننده خواهد بود.

مزایای اجاره خودرو بدون راننده :

 • می توانید رانندگی خودروی لوکس را خودتان بر عهده بگیرید.
 • هر زمان از شبانه روز خودرو در اختیار شما خواهد بود.
 • در مسیر های مختلف اجاره خودرو بدون راننده گزینه بهتری خواهد بود.
 • امکان استفاده از این خدمات همواره برای شما در مسافرت کاری در دسترس خواهد بود.
 • خودرو بیمه داشته و برای تمامی حوادث تا حد بسیار زیادی پوشش بیمه ای و جبران خسارت وجود خواهد داشت.

نتیجه گیری

شیوه های مختلفی برای به کارگیری خودرو در مسافرت های کاری وجود دارد که شما می توانید از آن ها استفاده داشته باشید. برای مثال شما می توانید از تاکسی استفاده کنید و یا با خودروی شخصی خود مسافرت داشته باشید. این در حالی است که اجاره خودرو می تواند بهترین گزینه پیش روی شما باشد که در مسافرت های کاری در دسترس شما بوده و می توانید از آن استفاده داشته باشید. در این مقاله با شما در خصوص این مسئله صحبت داشتیم و اطلاعاتی را در زمینه اجاره خودرو با شما در میان گذاشتیم که قطعا می تواند برای شما مفید واقع شود. در صورتی که سوالی در این زمینه داشته باشید می توانید با کارشناسان ما در ارتباط بوده و سوالات خود را بپرسید.

نوشتن دیدگاه

اجاره خودرو پرشین گشت

پرشین گشت افتخار دارد با کادری مجرب و کارامد با اجاره انواع خودروهای روز دنیا با و بدون راننده و همچنین برگزاری کلیه مراسمات شما شامل جشن ها ، مراسم سفارت، همایش ها ، کنفرانسها و مراسم های عروسی را به بهترین شکل ممکن اداره کند. باعث خرسندی ماست که میزبانی شمارا بکنیم.

خدمات پرشین گشت

 • اجاره خودروهای لوکس و تشریفاتی

  اجاره خودرو با راننده و بدون راننده

 • اجاره خودرو در دبی

  خدمتی نو از پرشین گشت

   

 • انواع خدمات تشریفاتی فرودگاهی به صورت CIP و VIP

  انجام کلیه‌ی امور به مدعوین و میهمانان

 • برگزارکننده انواع تورهای داخل ایران

  تفریحی و توریستی با انواع خودروهای گروهی

 • انجام رزرواسیون کلیه اماکن،

  هتل ها، و سالن‌های همایش در تهران و شهرستان‌ها

 • اجاره خودروهای شاسی بلند و SUV

  برندهای تویوتا، بنز، بی ام و، لکسوس، هیوندا ...

تازه های بلاگ

همه چیز در مورد برگزاری همایش به کمک تیم تشریفات

همه چیز در مورد برگزاری همایش به کمک تیم تشریفات

همایش یا میتینگ به گردهمایی های چندین نفره اطلاق میشود که برگزاری آنها، به خصوص برخی از همایش های بزرگ و بین المللی نیازمند تدارکات ویژه و منظمی است، تشریفات پرشین گشت با افتخار، از آغاز تا پایان برگزاری همایش های شما را بر عهده میگیرد و بی کم و کاست تمام برنامه ها را پیاده سازی و اجرا میکند.

ادامه مطلب

نکاتی در رابطه با اجاره ماشین لوکس

اجاره ماشین لوکس می‌تواند لذت غیر قابل وصفی را با خود به‌همراه داشته باشد. ما در این مطلب قصد داریم که بیشتر در رابطه با اجاره ماشین برای شما صحبت کنیم و به شما بگوییم که نکاتی که هنگام اجاره و استفاده از ماشین باید آن‌ ها را بدانید کدام‌ ها می‌باشند تا شما بتوانید بدون هیچ ‌گونه مشکل و دغدغه‌ای از ماشینی که آن را اجاره کرده‌اید لذت ببرید. توجه نمایید که شاید شما هزینه مورد نیاز برای خرید ماشین‌ های لوکس را نداشته باشید و

ادامه مطلب

نکاتی در رابطه با اجاره خودرو لوکس

 اجاره خودرو لوکس امروزه به یکی از خدماتی تبدیل شده که به بسیاری از افراد کمک می‌کند تا بتوانند با هزینه‌ هایی که در دست دارند، و برای یک مدت ‌زمان مشخصی از خودرو های لوکس استفاده کنند و از استفاده کردن از آن ‌ها تا جایی‌که می‌توانند لذت ببرند.

ادامه مطلب

صفر تا صد انتخاب، اجاره و دیزاین ماشین عروس

صفر تا صد انتخاب، اجاره و دیزاین ماشین عروس

این روزها اجاره ماشین عروس، متقاضیان بسیاری دارد. شما می توانید در قشنگ ترین و خاص ترین روز زندگی تان از خدمات اجاره ماشین عروس پرشین گشت بهره مند گردید.

شایان ذکر است که خدمات اجاره اتومبیل عروس به دو شکل با و بدون راننده ارائه می شود. این ماشین های اجاره ای شامل انواع خودروهای لوکس می باشند. مدت زمان کرایه ی ماشین عروس نیز اغلب از ساعت نه صبح تا دوازده شب (به مدت 15 ساعت) می باشد.

ادامه مطلب