زمانی که برای اجاره ماشین اقدام می شود، روش های مختلفی در دسترس شما خواهد بود و شما می توانید خدمات اجاره خودرو را به صورت ماهیانه، روزانه یا ساعتی داشته باشید. کدام روش برای اجاره ماشین می تواند بهترین گزینه پیش روی شما باشد و اصولا شما باید اجاره خودرو بدون راننده را با چه مدارکی انجام دهید؟ این سوالی است که ما در این مقاله قصد داریم به آن پاسخ دهیم که قطعا می تواند برای شما مفید واقع شود.

زمانی که شما یک خودرو اجاره می کنید، در واقع مالکیت موقت آن را به دست می آورید و همین مسئله باعث بروز حساسیت هایی برای شما می شود. در واقع شرکت اجاره دهنده و شما باید قراردادی را منعقد کرده و در آن مشخص کنید که خودرو برای چه مدت زمانی در اختیار شما خواهد بود. شرایط اجاره خودرو چیست و چه زمانی باید خودرو را به شرکت اجاره دهنده پس بدهید؟ تمامی این موارد در کنار مسائلی مانند بیمه، گواهینامه و اجازه رانندگی و خسارت های مربوط به پس ندادن خودرو به موقع، خسارت مالی به خودرو، جریمه و غیره نیز باید مشخص شده باشد.

اجاره ماشین روزانه و هفتگی بهتر است یا ماهیانه؟

اجاره خودرو زمانی که انجام می شود باید مشخص شود که این خودرو را باید به صورت روزانه و هفتگی انجام می شود یا ماهیانه؟ به طور کلی می توان گفت که بسته به مدت زمانی که شما قصد دارید خودرو را در اختیار دارید نسبت به اجاره خودرو اقدام کنید. باید در نظر داشته باشید که هر کدام از این شیوه های اجاره می تواند برای برخی از کسانی که قصد دارند نسبت به اجاره خودرو اقدام کنند گزینه ای مناسب به شمار رود. برای مثال در اجاره ماشین به صورت روزانه، مسئولیت کمتری متوجه شما خواهد بود و همچنین امکان سفارش اجاره خودرو لوکس تر نیز وجود دارد، هزینه ها برای یک روز محاسبه می شود و شما می توانید از این خدمات بهترین استفاده را داشته باشید.

اجاره ماشین به صورت روزانه شاید برای شما مناسب نباشد و به فکر استفاده از خودرو به مدت طولانی تری مثلا به مدت یک هفته تا یک ماه باشید که در این صورت شما می توانید پلن های مقرون به صرفه تری را انتخاب کنید که برای اجاره خودرو می تواند مناسب تر به شمار رود. حتما باید توجه کنید که شما به چه صورت می خواهید خودرو را استفاده کنید و اصولا در چه مدت زمانی از خودرو استفاده می کنید، بر این اساس می توانید بهترین پلن اجاره ماشین را انتخاب کرده و از آن استفاده داشته باشید.

یکی از نکات بسیار مهمی که در اجاره خودرو باید به آن توجه داشته باشید، محدوده جغرافیایی است که خودرو در آن تردد می کند، شما باید این محدوده را به صورت کامل مشخص کنید. بدیهی است که در برخی از موارد، ممکن است هزینه های اضافی برای محیط های بیرون از شهر از شما اخذ شود.

برای اجاره خودرو نیازمند چه مدارکی هستیم؟

زمانی که شما برای تشریفات، مدت زمان مشخص مثل روزانه، هفتگی و ماهیانه نیازمند اجاره ماشین هستید، نیازمند ارائه مدارکی هستید که مشخص کننده توان مالی شما برای اجاره خودرو می باشد و همچنین گواهینامه های رانندگی که مشخص کننده توان شما برای رانندگی خودرو می باشد. در کنار تمامی این مدارک ممکن است برای برخی از مدل های تشریفاتی خودرو از شما ضمانت نامه هایی مانند چک و سفته دریافت شود که این مسئله برای خودروهای گران قیمت تر نیز رایج می باشد.

کدام خودرو را اجاره کنم؟

با توجه به نرخ هر خودرو برای اجاره شاید در نگاه اول همه ما بتوانیم بهترین خودروهای لوکس را اجاره کنیم ولی باید بدانیم که برای اجاره طولانی مدت مثلا هفتگی یا ماهیانه، بهتر است که حتما خودروهای ارزان قیمت تر را انتخاب کنیم چرا که این خودروها با هزینه ای پایین تر به ما اجاره داده می شوند و در کنار آن شرکت اجاره خودرو راحت تر می تواند خودرو را در اختیار ما قرار دهد. در کنار این مسائل، هزینه های خسارت ها در صورت بروز بسیار کمتر بوده و ما می توانیم با خیال راحت تری خودرو را رانندگی کنیم.

با توجه به تمامی مسائل بیان شده در این مقاله این شما هستید که نوع خودرو را برای اجاره باید مشخص کنید و در راستای انتخاب بهتر شما می توانید با مشاوران مرکز اجاره خودرو نیز در ارتباط بوده و سوالات خود را بپرسید، تمامی جوانب اجاره ماشین را در نظر بگیرید و در نهایت بهترین خودرو را انتخاب کنید. اما یکی دیگر از روش هایی که برای اجاره خودرو در نظر گرفته می شود، اجاره به صورت با راننده است که در این خصوص نیز بیان توضیحاتی می تواند در انتخاب بهتر شما کمک کند.

آیا خودرو با راننده برای اجاره بهتر است؟

بر عهده گرفتن مسئولیت یک خودروی لوکس حتی در صورتی که ما نیاز مبرم به آن داشته باشیم کاری سخت است و اگر فکر می کنید که بهتر است این مسئولیت را بر عهده نگیرید و یا تصور می کنید که دانش لازم برای رانندگی خودروی گران قیمت را ندارید، بهتر است نسبت به اجاره خودرو با راننده اقدام کنید. این شیوه از اجاره ماشین علاوه بر این که مسئولیت کمتری برای شما خواهد داشت، مدارک خاصی هم نیاز ندارد ولی شما از این شیوه می توانید برای مدت زمان محدودی استفاده کنید که در این خصوص باید حتما برای هر مدل خودرو با مشاوران و کارشناسان این حوزه در ارتباط باشید.

نتیجه گیری نهایی

اجاره ماشین یک عنوان جدید برای مالکیت موقت خودروهای لوکس به شمار می رود و با توجه به نیاز جامعه به استفاده از خودرو به عنوان وسیله حمل و نقل بسیار مورد توجه بوده است. ما در این مقاله اطلاعاتی را در خصوص اجاره ماشین با شما به اشتراک گذاشتیم که قطعا می تواند برای شما مفید واقع شود.

اجاره خودرو به صورت ماهیانه، هفتگی و روزانه در دسترس شما خواهد بود و شما می توانید از این شیوه استفاده داشته باشید. در صورتی که سوالی در این زمینه داشته باشید نیز می توانید با کارشناسان اجاره ماشین در ارتباط باشید و سوالات خود را بپرسید که قطعا می تواند برای شما مفید واقع شود.

نوشتن دیدگاه

اجاره خودرو پرشین گشت

پرشین گشت افتخار دارد با کادری مجرب و کارامد با اجاره انواع خودروهای روز دنیا با و بدون راننده و همچنین برگزاری کلیه مراسمات شما شامل جشن ها ، مراسم سفارت، همایش ها ، کنفرانسها و مراسم های عروسی را به بهترین شکل ممکن اداره کند. باعث خرسندی ماست که میزبانی شمارا بکنیم.

خدمات پرشین گشت

 • اجاره خودروهای لوکس و تشریفاتی

  اجاره خودرو با راننده و بدون راننده

 • اجاره خودرو در دبی

  خدمتی نو از پرشین گشت

   

 • انواع خدمات تشریفاتی فرودگاهی به صورت CIP و VIP

  انجام کلیه‌ی امور به مدعوین و میهمانان

 • برگزارکننده انواع تورهای داخل ایران

  تفریحی و توریستی با انواع خودروهای گروهی

 • انجام رزرواسیون کلیه اماکن،

  هتل ها، و سالن‌های همایش در تهران و شهرستان‌ها

 • اجاره خودروهای شاسی بلند و SUV

  برندهای تویوتا، بنز، بی ام و، لکسوس، هیوندا ...

تازه های بلاگ

همه چیز در مورد برگزاری همایش به کمک تیم تشریفات

همه چیز در مورد برگزاری همایش به کمک تیم تشریفات

همایش یا میتینگ به گردهمایی های چندین نفره اطلاق میشود که برگزاری آنها، به خصوص برخی از همایش های بزرگ و بین المللی نیازمند تدارکات ویژه و منظمی است، تشریفات پرشین گشت با افتخار، از آغاز تا پایان برگزاری همایش های شما را بر عهده میگیرد و بی کم و کاست تمام برنامه ها را پیاده سازی و اجرا میکند.

ادامه مطلب

نکاتی در رابطه با اجاره ماشین لوکس

اجاره ماشین لوکس می‌تواند لذت غیر قابل وصفی را با خود به‌همراه داشته باشد. ما در این مطلب قصد داریم که بیشتر در رابطه با اجاره ماشین برای شما صحبت کنیم و به شما بگوییم که نکاتی که هنگام اجاره و استفاده از ماشین باید آن‌ ها را بدانید کدام‌ ها می‌باشند تا شما بتوانید بدون هیچ ‌گونه مشکل و دغدغه‌ای از ماشینی که آن را اجاره کرده‌اید لذت ببرید. توجه نمایید که شاید شما هزینه مورد نیاز برای خرید ماشین‌ های لوکس را نداشته باشید و

ادامه مطلب

نکاتی در رابطه با اجاره خودرو لوکس

 اجاره خودرو لوکس امروزه به یکی از خدماتی تبدیل شده که به بسیاری از افراد کمک می‌کند تا بتوانند با هزینه‌ هایی که در دست دارند، و برای یک مدت ‌زمان مشخصی از خودرو های لوکس استفاده کنند و از استفاده کردن از آن ‌ها تا جایی‌که می‌توانند لذت ببرند.

ادامه مطلب

صفر تا صد انتخاب، اجاره و دیزاین ماشین عروس

صفر تا صد انتخاب، اجاره و دیزاین ماشین عروس

این روزها اجاره ماشین عروس، متقاضیان بسیاری دارد. شما می توانید در قشنگ ترین و خاص ترین روز زندگی تان از خدمات اجاره ماشین عروس پرشین گشت بهره مند گردید.

شایان ذکر است که خدمات اجاره اتومبیل عروس به دو شکل با و بدون راننده ارائه می شود. این ماشین های اجاره ای شامل انواع خودروهای لوکس می باشند. مدت زمان کرایه ی ماشین عروس نیز اغلب از ساعت نه صبح تا دوازده شب (به مدت 15 ساعت) می باشد.

ادامه مطلب