همه چیز در مورد برگزاری همایش به کمک تیم تشریفات

همایش یا میتینگ به گردهمایی های چندین نفره اطلاق میشود که برگزاری آنها، به خصوص برخی از همایش های بزرگ و بین المللی نیازمند تدارکات ویژه و منظمی است، تشریفات پرشین گشت با افتخار، از آغاز تا پایان برگزاری همایش های شما را بر عهده میگیرد و بی کم و کاست تمام برنامه ها را پیاده سازی و اجرا میکند.

 

در راستای برگزاری همایش‌ها و سمینارها بایستی به مسائل و جزئیات بسیار ریز هم به خوبی توجه شود. طبیعتا برگزاری مراسمی کاملا رسمی و مجلل در ابعاد گسترده کار راحتی نخواهد بود. در برخی مواقع که تایم کوتاهی در دسترس می باشد، شرایط برپایی مراسم‌هایی نظیر همایش و کنفرانس کمی دشوار‌تر خواهد شد.

بی تردید در صورتی که در اندیشه برپایی یک همایش بی عیب و نقص هستید و زمان کمی هم در اختیار دارید، حضور یک تیم تشریفات مجالس در کنارتان دلگرمی و آرامش خیال بزرگی بوده و موجب می‌شود که بتوانید ریلکس‌تر و با فکری آسوده به امور دیگر رسیدگی کنید. شاید شما هم این تصور اشتباه را داشته باشید که کار مراکز تشریفات مجالس، تنها برگزاری جشن‌ها به خصوص جشن عروسی می باشد. اما بایستی بگوییم که مراکز تشریفات حرفه ای و کاربلد، امکانات برگزاری هر نوع جشن و مراسمی را در هر ابعادی دارا می باشند.

انتخاب بهترین مرکز تشریفات برای برگزاری همایش

مؤسسات فراوانی هستند که در زمینه ارائه خدمات به مجالس فعالیت دارند و اکثر آنها بر روی برگزاری مراسم عروسی و امور و تدارکات مرتبط با آن کار می‌کنند. اما در این بین مؤسساتی نیز هستند که حرفه ای تر عمل کرده و در زمینه برگزاری همایش و سمینار به تخصص و تبحر بالایی دست یافته اند و می توانند به خوبی از پس همایش های شما بر بیایند. گفتنی است که این کار فقط به همایش و سمینار محدود نمی‌شود و برگزاری افتتاحیه‌ها، جشنواره‌ها، کنفرانس‌ها و ... را نیز شامل می گردد.

به طور معمول، برای برگزاری مراسم هایی از این قبیل فرصت کمی وجود دارد و همین مسئله موجب نگرانی می‌شود. به ویژه برای کسانی که سر رشته‌ای از این کار ندارند. اما سپردن این کار به یک تیم تشریفات حرفه‌ای کار را برایتان راحت تر خواهد کرد. این مجموعه ها می‌توانند در کوتاهترین زمان ممکن، بهترین خدمات را به شما ارائه دهند.

در صورتی که می‌خواهید بهترین و حرفه ای ترین موسسه را انتخاب کرده و به آن اعتماد کنید می‌توانید به مشتریانی که قبلا با آنها کار کرده‌اند سری بزنید و درصد رضایت آنها را جویا شده و سپس تصمیم به همکاری بگیرید. اگر مجموعه و کار و سوابقش توانست به اندازه کافی برای شما رضایت بخش باشد، حتماً جزئیات کار و نحوه پذیرایی و خدمات را از آنها بپرسید تا کامل برایتان شفاف سازی کنند و در طول همایش حواستان باشد که همه وعده‌هایشان را مو به مو عمل کنند. این که چه تعداد از پرسنل آنها در روز برپایی همایش در خدمت شما خواهند بود هم بسیار مهم است که بایستی از آنها بپرسید. به طور کلی، بهتر است هر نکته مبهمی که در ذهنتان وجود دارد را قبل از برگزاری مراسم بپرسید تا کاملا با خیال راحت و اعتماد کامل کار خود را به تیم تشریفات بسپرید.

تدارکات لازم برای برگزاری همایش

برای برپایی یک همایش، کنگره و جشنواره به خدماتی همچون سیستم مدیریت الکترونیکی، طراحی کارت‌ سینه هوشمند، تهیه نرم افزارهای مربوطه در صورت نیاز، پوسترهای الکترونیکی، سیستم کنترل ارائه مقاله در حین برگزاری، خدمات اداری، نصب پوشش کف در صورت نیاز و نیز سیستم گرمایشی و سرمایشی نیاز پیدا خواهید کرد. برای زیباسازی محل مورد نظر نیز بایستی از گل استفاده شود که هم فضا را تلطیف سازد و هم از خستگی و کسلی شرکت‌ کنندگان در مراسم ممانعت ‌کند.

در سطح شهرهای بزرگی چون تهران، تبریز، مشهد مراکز بسیاری را خواهید یافت که در این زمینه مشغول ارائه خدمات هستند. البته گفتنی است که اغلب آن ها خدمات مربوط به مجالس عروسی و ختم را ارائه می دهند و تنها 10 درصد از این مجموعه ها افزون بر خدمات عروسی و ختم، مسئولیت برگزاری مراسمات رسمی و بزرگ مثل همایش ها و جشنواره ها را به صورت تخصصی بر عهده میگیرند.

همچنین مراکز معدودی مجوز های لازم از قبیل کد اقتصادی، شماره ثبت و را دارا هستند و موسسات دیگر، هیچ کدام مجوزی جهت انجام فعالیت های تخصصی را ندارند. اما نکته مهمی که همواره باید به آن دقت کنید این است که این موسسات برای بر عهده گرفتن مراسمات و مجالس مهم و بین المللی حتما باید کد اقتصادی، شماره ثبت، مجوز و داشته باشند.

تشریفات پرشین گشت با داشتن تجربیات فراوان در این زمینه از مراکزی انگشت شماری است که این امکانات و قابلیت را دارد که انواع مراسمات رسمی و همایش های شما را به خوبی و به نحو احسن برگزار نماید. این مجموعه به خوبی با نیازهای مراسمات این چنینی آشنا می باشد و می‌توانید با آسودگی خیال، کلیه امور خود را به آنها بسپارید، بدون این که از بابت برگزاری مراسم خود نگرانی و دغدغه ای داشته باشید.

اصلا مهم نیست که شما قرار است یک همایش دولتی برگزار کنید یا خصوصی، در هر دو حالت شما نیازمند استفاده از خدمات رسانی و تدارکات مناسب برای برگزاری این مراسمات خواهید بود تا بتوانید رضایت حاضرین در همایش را جلب کنید. یکی از مشکلات عمده ای که امروزه بیشتر مراسمات این چنینی با آن مواجه هستند این است که خدمات مناسبی به شرکت‌کنندگان در طول مراسم ارائه نمی‌شود و این مسئله موجب نارضایتی حضار می‌گردد. دقت داشته باشید که ارائه خدمات به شرکت‌کنندگان یک کار کاملا حرفه ای و تخصصی است که بایستی توسط یک تیم کاربلد در این زمینه اجرایی شود. به همین دلیل هم ما به شما توصیه می‌کنیم که حتما از این خدمات حرفه‌ای مجموعه پرشین گشت استفاده کنید.

تشریفات یک همایش موارد متعددی از قبیل پذیرایی از حاضرین، تزیینات مربوط به فضای برپایی مراسم و را در بر میگیرد که هر کدام از آنها صرف زمان و انرژی زیادی را می طلبد. اما با استفاده از خدمات تشریفات همایش دیگر دغدغه‌ای از بابت این مسائل نخواهید داشت و با خیال راحت می توانید وقت و تمرکز خود را به سایر بخش‌های مراسم معطوف نمایید.

نوشتن دیدگاه

اجاره خودرو پرشین گشت

پرشین گشت افتخار دارد با کادری مجرب و کارامد با اجاره انواع خودروهای روز دنیا با و بدون راننده و همچنین برگزاری کلیه مراسمات شما شامل جشن ها ، مراسم سفارت، همایش ها ، کنفرانسها و مراسم های عروسی را به بهترین شکل ممکن اداره کند. باعث خرسندی ماست که میزبانی شمارا بکنیم.

خدمات پرشین گشت

 • اجاره خودروهای لوکس و تشریفاتی

  اجاره خودرو با راننده و بدون راننده

 • اجاره خودرو در دبی

  خدمتی نو از پرشین گشت

   

 • انواع خدمات تشریفاتی فرودگاهی به صورت CIP و VIP

  انجام کلیه‌ی امور به مدعوین و میهمانان

 • برگزارکننده انواع تورهای داخل ایران

  تفریحی و توریستی با انواع خودروهای گروهی

 • انجام رزرواسیون کلیه اماکن،

  هتل ها، و سالن‌های همایش در تهران و شهرستان‌ها

 • اجاره خودروهای شاسی بلند و SUV

  برندهای تویوتا، بنز، بی ام و، لکسوس، هیوندا ...

تازه های بلاگ

همه چیز در مورد برگزاری همایش به کمک تیم تشریفات

همه چیز در مورد برگزاری همایش به کمک تیم تشریفات

همایش یا میتینگ به گردهمایی های چندین نفره اطلاق میشود که برگزاری آنها، به خصوص برخی از همایش های بزرگ و بین المللی نیازمند تدارکات ویژه و منظمی است، تشریفات پرشین گشت با افتخار، از آغاز تا پایان برگزاری همایش های شما را بر عهده میگیرد و بی کم و کاست تمام برنامه ها را پیاده سازی و اجرا میکند.

ادامه مطلب

نکاتی در رابطه با اجاره ماشین لوکس

اجاره ماشین لوکس می‌تواند لذت غیر قابل وصفی را با خود به‌همراه داشته باشد. ما در این مطلب قصد داریم که بیشتر در رابطه با اجاره ماشین برای شما صحبت کنیم و به شما بگوییم که نکاتی که هنگام اجاره و استفاده از ماشین باید آن‌ ها را بدانید کدام‌ ها می‌باشند تا شما بتوانید بدون هیچ ‌گونه مشکل و دغدغه‌ای از ماشینی که آن را اجاره کرده‌اید لذت ببرید. توجه نمایید که شاید شما هزینه مورد نیاز برای خرید ماشین‌ های لوکس را نداشته باشید و

ادامه مطلب

نکاتی در رابطه با اجاره خودرو لوکس

 اجاره خودرو لوکس امروزه به یکی از خدماتی تبدیل شده که به بسیاری از افراد کمک می‌کند تا بتوانند با هزینه‌ هایی که در دست دارند، و برای یک مدت ‌زمان مشخصی از خودرو های لوکس استفاده کنند و از استفاده کردن از آن ‌ها تا جایی‌که می‌توانند لذت ببرند.

ادامه مطلب

صفر تا صد انتخاب، اجاره و دیزاین ماشین عروس

صفر تا صد انتخاب، اجاره و دیزاین ماشین عروس

این روزها اجاره ماشین عروس، متقاضیان بسیاری دارد. شما می توانید در قشنگ ترین و خاص ترین روز زندگی تان از خدمات اجاره ماشین عروس پرشین گشت بهره مند گردید.

شایان ذکر است که خدمات اجاره اتومبیل عروس به دو شکل با و بدون راننده ارائه می شود. این ماشین های اجاره ای شامل انواع خودروهای لوکس می باشند. مدت زمان کرایه ی ماشین عروس نیز اغلب از ساعت نه صبح تا دوازده شب (به مدت 15 ساعت) می باشد.

ادامه مطلب