بی ام دبلیو سری ۴ گران کوپه دارای ابعاد مشابهی نسبت به کوپه دو در میباشد:طولی به اندازه ۴۳۶۸ میلی متر ُعرض ۱۸۲۵ و فاصله بین دو محور جلو و غقب ۲۸۱۰ میلی متر میباشد.

از نمای قسمت جلوی اتومبیل هر دو دارای خصوصیات منحصر به فرد برگرفته از طراحی بی نظیر بی ام دبلیو مانند چراغهای بزرگ لوبیایی شکل ُ نصب دو چراغ در قسمت جلو ُ دریچه بزرگ جهت ورودی هوا  و کارکرد بهتر موتور دارامیباشد.

 

اگر چه سقف مدل سری 4 بی ام دبلیو گران کوپه دوازده میلیمتر بزرگتر از مدل قبلی و دارای کشیدگی عرضی بیشتری به میزان 112 میلیمتر میباشد.

توجه به این ویژکی ها و همچنین در نظر گرفتن فضای بزرگتر جهت سرنشینان داخل اتومبیل موجب پدید آمدن عالیترین نمونه متعادل در مدل های جدید سری 4 بی ام دبلیو گران کوپه شده است.طراحی خطوط سقف اتومبیل بر اساس استاندارد های جدید زیبایی در طراحی جهت کلاسهای میانی بر جلوه نمای این اتومبیل بیش از پیش افزوده است.طراحی برجسته در خطوط سقف اتومبیل در سری 4 بی ام دبلیو گران کوپه ُ استاندارد نوینی در طراحی کلاسهای میانی و رقم خوردنویژگیهای جالب توجه  برای این سری از اتومبیل های عرضه شده توسط شرکت بی ام دبلیو شده است.

به عنوان مثال در نظر گرفتن فضای بیشتر در قسمت جلوی این سری از اتومبیل ها موجب ایجاد آرامش و راحتی هرچه بیشتر برای سرنشینان شده است.حجم در نظر گرفته شده برای این  قسمت برابر با 480 لیتر که 35 لیتر بیشتر از نمونه کوپه دو در میباشد که برای تمامی چالش های احتمالی هنگام رانندگی با این مدل پیش بینی شده است.

بی ام دبلیو گران کوپه سری 4 با محدوده ی گسترده ای از انواع مدلهای بی نظیر در کلاس خود تلفیقی از کارایی و خصوصیات خود با مدل کوپه دو در بوده که در این سری امتیازات ویژه ای بر مدل آن افزوده شده است که از جمله آن میتوان به در نظر گرفتن فضای بیشتر جهت سرنشینان و وسایل آنان اشاره کرد.ویژکی ا اسپرت بودن این سری از اتومبیل های بی ام دبلیو با کارایی هوشمند در سری 4 گران کوپه به شکل بی نظیری رعایت شده است.

در حالی که طول و عرض، فاصله ی میان محورهای جلو و عقب اتومبیل با مدل کوپه سری قبل مشابه میباشد اما خطوط سقف گران کوپه سری 4،112 میلیمتر از سقف مدل قبلی طویلتر بوده و این خطوط در طراحی به شکل کشیده ای به سمت عقب اتومبیل در نظر گرفته شده است که موجب ارائه فضای بیشتری در داخل اتومبیل شده است.در این حالت تمامی صندلیها به صورت  جادار میتواند امکان نشستن راحت سرنشینان درون اتومبیل را فراهم ساخته و موجب احساسآرامشی مضاعف برای آنان گردد.

همزمان با این امر در قسمت جلوی اتومبیل کشیدگی بدنه به شکل کمتر به طول اتومبیل در نظر گرفته شده است که در این حالت فضای در نظر گرفته شده برای سرنشینان عقب به مراتب بیشتر از فضای در نظر گرفته شده برای سرنشینان جلو است.

در مجموع در طراحی تعادلی مناسب میان همه ی فضای داخلی اتومبیل و زیبایی فضای بیرون آن رعایت شده است که پدیده ای همچون بی ام دبلیو سری 4 گران کوپه را به بهترین شکل ارائه نموده است.

نوشتن دیدگاه

دیدگاه‌ها  

+2 # ali 1393-11-01 22:05
agha damet garm ajab maghalei
پاسخ دادن

اجاره خودرو پرشین گشت

پرشین گشت افتخار دارد با کادری مجرب و کارامد با اجاره انواع خودروهای روز دنیا با و بدون راننده و همچنین برگزاری کلیه مراسمات شما شامل جشن ها ، مراسم سفارت، همایش ها ، کنفرانسها و مراسم های عروسی را به بهترین شکل ممکن اداره کند. باعث خرسندی ماست که میزبانی شمارا بکنیم.

خدمات پرشین گشت

 • اجاره خودروهای لوکس و تشریفاتی

  اجاره خودرو با راننده و بدون راننده

 • اجاره خودرو در دبی

  خدمتی نو از پرشین گشت

   

 • انواع خدمات تشریفاتی فرودگاهی به صورت CIP و VIP

  انجام کلیه‌ی امور به مدعوین و میهمانان

 • برگزارکننده انواع تورهای داخل ایران

  تفریحی و توریستی با انواع خودروهای گروهی

 • انجام رزرواسیون کلیه اماکن،

  هتل ها، و سالن‌های همایش در تهران و شهرستان‌ها

 • اجاره خودروهای شاسی بلند و SUV

  برندهای تویوتا، بنز، بی ام و، لکسوس، هیوندا ...

تازه های بلاگ

همه چیز در مورد برگزاری همایش به کمک تیم تشریفات

همه چیز در مورد برگزاری همایش به کمک تیم تشریفات

همایش یا میتینگ به گردهمایی های چندین نفره اطلاق میشود که برگزاری آنها، به خصوص برخی از همایش های بزرگ و بین المللی نیازمند تدارکات ویژه و منظمی است، تشریفات پرشین گشت با افتخار، از آغاز تا پایان برگزاری همایش های شما را بر عهده میگیرد و بی کم و کاست تمام برنامه ها را پیاده سازی و اجرا میکند.

ادامه مطلب

نکاتی در رابطه با اجاره ماشین لوکس

اجاره ماشین لوکس می‌تواند لذت غیر قابل وصفی را با خود به‌همراه داشته باشد. ما در این مطلب قصد داریم که بیشتر در رابطه با اجاره ماشین برای شما صحبت کنیم و به شما بگوییم که نکاتی که هنگام اجاره و استفاده از ماشین باید آن‌ ها را بدانید کدام‌ ها می‌باشند تا شما بتوانید بدون هیچ ‌گونه مشکل و دغدغه‌ای از ماشینی که آن را اجاره کرده‌اید لذت ببرید. توجه نمایید که شاید شما هزینه مورد نیاز برای خرید ماشین‌ های لوکس را نداشته باشید و

ادامه مطلب

نکاتی در رابطه با اجاره خودرو لوکس

 اجاره خودرو لوکس امروزه به یکی از خدماتی تبدیل شده که به بسیاری از افراد کمک می‌کند تا بتوانند با هزینه‌ هایی که در دست دارند، و برای یک مدت ‌زمان مشخصی از خودرو های لوکس استفاده کنند و از استفاده کردن از آن ‌ها تا جایی‌که می‌توانند لذت ببرند.

ادامه مطلب

صفر تا صد انتخاب، اجاره و دیزاین ماشین عروس

صفر تا صد انتخاب، اجاره و دیزاین ماشین عروس

این روزها اجاره ماشین عروس، متقاضیان بسیاری دارد. شما می توانید در قشنگ ترین و خاص ترین روز زندگی تان از خدمات اجاره ماشین عروس پرشین گشت بهره مند گردید.

شایان ذکر است که خدمات اجاره اتومبیل عروس به دو شکل با و بدون راننده ارائه می شود. این ماشین های اجاره ای شامل انواع خودروهای لوکس می باشند. مدت زمان کرایه ی ماشین عروس نیز اغلب از ساعت نه صبح تا دوازده شب (به مدت 15 ساعت) می باشد.

ادامه مطلب