اگر از حق نگذریم، باید بپذیریم که مرسدس بنز کلاس s در این سال‌ها به نماد سدان لوکس در بین ماشین‌های آلمانی تبدیل شده است. شاید این فکر را بکنید که پرچم‌دار جهانی‌تر این عنوان به رولز رویس اختصاص داشته باشد. رولز رویسی که حال دیگر سال‌هاست یکی از عضو‌های خانواده بزرگ بی‌ام‌و محسوب می‌شود. در اینجا این سوال پیش خواهد آمد که پس آیا بنز کلاس s شایسته این عنوان خواهد بود؟

در جواب باید بگوییم که بله و فراتر از آن!

با طراحی دوباره این خودرو در سال ۲۰۱۳ و عرضه آن به عنوان کلاس s نسل ششمی، مرسدس بنز بار دیگر در صدر بازار خودرو‌های لوکس چهار در قرار گرفت و این جایگاه را برای خود تثبیت کرد. با طراحی مدرن و منحصر به فرد این خودرو، می‌توانیم به راحتی اصالت را در ظریف‌ترین جزئیات مرسدس بنز s500 ببینیم و دریابیم که چگونه مدل‌های قبلی آن تا به امروز تکامل پیدا کرده‌اند. طراحی داخلی اتاق خودرو، موردی است که می‌توان بیشترین تغییر را در آن مشاهده کرد. با توجه به این که بنز s500 همیشه به خاطر طراحی پر زرق و برق و لوکس اتاق خود شناخته می‌شود باید اعتراف کرد که طراحی این خودرو از انتظارات یک قدم هم جلو‌تر رفته است.

از دو صفحه نمایش ناوبری ۱۴ اینچی گرفته، تا نور پردازی داخل اتاق، با کیفیت‌ترین متریال ممکن برای صندلی‌ها و قطعات منتاژ شده، همه و همه تمرکز بالای مرسدس بنز s500 برای ایجاد آرامش حداکثری سرنشینان را نشان می‌دهند.

تجربه سواری بنز s500 با پرشین گشت

حتما تا به حال شعار معروف مرسدس بنز به گوشتان خورده است. «یا بهترین یا هیچ.» به جرات می‌توان گفت که این خودرو خاص‌ترین افراد را هدف می‌گیرد و نقطه تمایز آن با سایر رقبای خود تناسبی است که مرسدس بنز در زیبایی، عملکرد فنی و راحتی در بالا‌ترین حد ممکن برقرار کرده است.

اگر پرستیژ، راحتی و قدرت را هم زمان می‌خواهید با اجاره بنز s500 این کار را با بهترین پشتیبانی از مجموعه پرشین گشت دریافت کنید. خدمت به شما افتخار ماست.

مشخصات مرسدس بنز s500

  • مصرف سوخت: میانگین ۱۳ لیتر در هر ۱۰۰ کیلومتر
  • رنگ خودرو:‌مشکی
  • جعبه دنده: اتوماتیک
  • حجم صندوق عقب: ۲۴۵ لیتر
  • حجم باک: ۶۰ لیتر
  • حجم موتور: ۴۵۰۰ سی سی
  • تعداد سر نشینان: ۵ نفر

همچنین لازم به ذکر است که این خودرو مجهز به تمامی امکانات سرگرمی و ایمنی از جمله:‌ کیسه هوا، سیستم تهویه مطبوع، DVD چنجر، نمایشگر رنگی، سیستم تطابق با تلفن همراه، سیستم کمکی پارک کردن خودرو، صندلی‌های گرم‌کن و سرد کن در هر دو ردیف، سنسور پارک خودرو، کمک فنر‌های ایروماتیکی، قابلیت تنظیم ارتفاع، چراغ مه شکن، سیستم تنظیم ارتفاع نور و انواع ترمز‌های پیشرفته می‌شود.

شرایط اجاره بنز s500 و مدارک مورد نیاز

اجاره خودرو بدون راننده:

در هنگام عقد قرار داد یک فقره چک به مبلغ خودرو و یک جلد سند مالکیت و یا مدارک مربوط به شرکت و جواز بابت ضمانت بازگشت و سلامت خودرو از اجاره گیرنده دریافت میشود که همزمان با بازگشت خودرو به ایشان تحویل میشود. همچنین کلیه خسارات ناشی از بی احتیاطی و مسؤولیت نگهداری و مراقبت از خودرو به عهده شما میباشد.کلیه خودروها در سلامت کامل به شما ارایه میشود و انتظار میرود شما هم تمام تلاش خود را در این زمینه انجام دهید .

اجاره خودرو با راننده:

در این گونه اجاره خودرو از شما هیچگونه مدرکی گرفته نخواهد شد و تمام مسئولیت خودرو بر عهده راننده مجموعه می‌باشد.

همین حالا می‌توانید اجاره بنز s500‌ را برای خود سفارش دهید. تنها کافیست که پس از تماس، ارائه مدارک مورد نیاز و تنظیم قرارداد خودرو را تحویل بگیرید. پس از اتمام زمان اجاره‌نامه و بازگشت خودرو تمامی مدارک به شما باز خواهد گشت و در مرحله آخر تسویه حساب نهایی انجام خواهد شد.