در یک کلام خودروی تویوتا لندکروزر، میراث ۶۰ ساله آفرود‌های رده یک کلاس خود را ادامه داد. لندکروزر با مجموعه کاملی از امکانات استاندارد و لوکس ارائه داده شد که حضور این خودرو را در کنار رقیب خود یعنی لکسوس LX 570 از همشیه پررنگ‌تر کرد.

از جمله امکانات ویژه‌ای که به صورت استاندارد برای این خودرو تعبیه شده‌اند می‌توان به ناوبری فعال شده با صدا، سیستم سرگرمی صندلی عقب، اسپویلر عقب متناسب با رنگ، برف پاک کن های شیشه جلو اتومبیل، جعبه خنک کننده کنسول وسط، پاک کننده های چراغ جلو، فرمان اصلاح شده با چرم، نمایشگر چند اطلاعاتی، بلوتوث، دوربین پشتیبان عقب و سیستم صوتی JBL اشاره کرد.

البته حس کلاس و پرستیژ تویوتا لندکروزر تنها به ویژگی‌های استاندارد آن ختم نمی‌شوند. در مدل این سال کابین خودرو با متریال مرغوب‌تری ارتقا یافته که حس خوبی را به سرنشینان وارد می‌کند. البته در رابطه با مکانیک خودرو باید بگوییم که لندکروزر نسبت به سال‌های پیش خود تغییری را شاهد نبوده است. که البته نیازی هم برای این ارتقا دیده نمی‌شد. همه ما با ابهت این خودرو در جاده‌های سخت آشنا هستیم و شهرت تویوتا لندکروزر هم به همین خاطر بوده است. لندکروزر همچنان سیستم تعلیق داینامیک Kinetic پیشرفته را برای این خودرو حفظ کرده است که به میله‌های ضد غلت این اجازه را می‌دهد که از اتصال خارج شده و مفصل بلند‌تری برای شاسی خودرو ایجاد شود.

تجربه سواری تویوتا لند کروزر با پرشین گشت

با ارتقا‌های اخیر این خودرو در رابطه با سواری بهتر این ماشین هم اکنون به یکی از بهترین گزینه‌ها در کلاس خود مبدل شده است. یک آفرود قدرتمند به تمام معنا، یک کشتی لوکس، و یا یک خودروی مطمئن و جادار برای سفر‌های خانوادگی تویوتا لندکروزر تمامی این‌ها را در بالاترین حد خود به شما ارائه خواهد داد.

اگر قصد دارید تا رانندگی با این خودروی خاص را تجربه کنید و در عین داشتن قدرت باور نکردنی آن از آپشن‌های لوکس آن لذت ببرید، با اجاره لندکروزر این تجربه را با بهترین پشتیبانی از مجموعه پرشین گشت دریافت کنید. خدمت به شما افتخار ماست

مشخصات تویوتا لند کروزر

• تعداد سرنشین: ۷ نفر
• مصرف سوخت در هر ۱۰۰ کیلومتر: ۱۵.۶ لیتر
• حجم موتور: ۳۹۵۶ سی سی
• نوع گیربکس: اتوماتیک
• نوع سوخت: بنزین
• حجم باک: ۱۳۸ لیتر
• دیفرانسیل: ۲ دیفرانسیل
• رنگ-ها: مشکی و سفید

لازم به ذکر است که این خودرو به صورت فول آپشن ارائه داده می‌شود.

شرایط اجاره تویوتا لندکروزر و مدارک مورد نیاز

اجاره خودرو بدون راننده:

در هنگام عقد قرار داد یک فقره چک به مبلغ خودرو و یک جلد سند مالکیت و یا مدارک مربوط به شرکت و جواز بابت ضمانت بازگشت و سلامت خودرو از اجاره گیرنده دریافت میشود که همزمان با بازگشت خودرو به ایشان تحویل می‌شود. همچنین کلیه خسارات ناشی از بی احتیاطی و مسؤولیت نگهداری و مراقبت از خودرو به عهده شما می‌باشد.کلیه خودروها در سلامت کامل به شما ارائه داده می‌شوند و انتظار می‌رود شما هم تمام تلاش خود را در این زمینه انجام دهید.

اجاره خودرو با راننده:

در این گونه اجاره خودرو از شما هیچگونه مدرکی گرفته نخواهد شد و تمام مسئولیت خودرو بر عهده راننده مجموعه می‌باشد.

همین حالا می‌توانید اجاره تویوتا لندکروزر‌ را برای خود سفارش دهید. تنها کافیست که پس از تماس، ارائه مدارک مورد نیاز و تنظیم قرارداد خودرو را تحویل بگیرید. پس از اتمام زمان اجاره‌نامه و بازگشت خودرو تمامی مدارک به شما باز خواهد گشت و در مرحله آخر تسویه حساب نهایی انجام خواهد شد.